Posilovna v objektu City Center Pelhřimov

Od 1.března 2016 je jednorázový vstup do posilovny zpoplatněn částkou 25,- Kč na neomezenou dobu v rámci jednoho dne. Jedná se o formální příspěvek na úklid posilovny, energie, případné opravy strojů a amortizaci strojů. Přístup je umožněn pouze pro nájemníky objektu a případně nejvýše jednoho hosta každého nájemníka. Přiložením čipové karty u vchodu do posilovny se zpřístupní dveře a automaticky zaznamená do systému odečtení částky 25,- Kč. V případě, že nájemník vstupuje se svým jedním hostem, pak přiloží čipovou kartu dvakrát, aby systém zaznamenal dva přístupy. Počet přístupů a celková platba je vyhodnocena vždy po skončení kalendářního měsíce. Úhradu provedou nájemníci v hotovosti správci objektu (podobně jako systém praní a sušení). Dodržování čipování hostů, provozního řádu posilovny a slušného chování je kontrolováno pravidelně kamerovým systémem. Za jakékoliv nevhodné chování v posilovně bude buď napomenutí s upozorněním pro další sankce, v závažnějších případech odebrání možnosti přístupu do posilovny na omezenou nebo neomezenou dobu, v některých případech požadavek na náhradu způsobené škody. Posilovna je otevřena každý den od 7:00 do 22:00. Je vybavena nejmodernějšími stroji od renomovaného výrobce TechnoGym a rozkládá se v prostorách o velikosti cca 100 m2. Do posilovny je povolen vstup jen v čisté sportovní obuvi, ve sportovním oblečení, na každý stroj používejte svůj ručník (po použití stroj otřete), do posilovny přicházejte z bytu již převlečení a neodkládejte své věci na stolku a křesílkách. Dodržování těchto uvedených věcí zpříjemní užívání jak vám, tak dalším uživatelům. Jakékoliv závady na zařízení posilovny hlaste správci objektu. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné užívání.

V posilovně je dostupná pitná voda z pítka. Dále máte možnost jen pár metrů od posilovny ve vestibulu objektu načepovat pitnou perlivou vodu nebo čaj, či kávu. Vše zdarma. Ve vestibulu se nachází také odpočinkové příjemné sezení, případně pokud chcete mít dostatek klidu, tak v zadní části vestibulu je pak studovna s příjemným posezením na ploše cca 40 m2. Využívání je také zdarma přístupem přes čipovou kartu.

Koncem letošního roku by v objektu mělo být zprovozněné wellness centrum s dvěma saunami, vířivkou, kosmetickým salónem, posilovnou, tělocvičnou a další příjemnou výbavou. Toto wellness centrum se bude nacházet v suterenu objektu na ploše cca 350 m2.

Snažíme se tvořit příjemné bydlení a naše služby stále zlepšovat. Přijímáme jakékoliv náměty a připomínky k vylepšení. 

 

 

 

Správce objektu »

Realit EM Servis, s.r.o.
Londýnská 31/218
120 00 Praha 2

Markéta Eichlerová
marketa [at] realitem.cz
Tel.: 224 212 303

Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nenahrazují smluvní vztahy a ujednání. Vyhrazujeme si právo na jejich změnu.