Cíle a plány

Společnost ABCD Czech s.r.o. zakoupila v červnu 2015 Hotel Rekrea v Pelhřimově. Do začátku ledna 2016 probíhala první etapa rekonstrukce objektu se základními nejnutnějšími úpravami. Objekt je nyní v provozu od 7.1.2016. Druhá fáze úprav následuje v průběhu let 2016, 2017 a 2018. V této fázi dochází k úpravám například suterénu, části přízemí, části prvního patra a některým venkovním úpravám.

Objekt provozujeme pod komerčním názvem CITY CENTER PELHŘIMOV. 

V objektu City Center Pelhřimov provozujeme dlouhodobý pronájem bytů a studií s nabídkou dalších služeb v objektu (nejedná se o krátkodobé ubytování).

Nájemníky pečlivě vybíráme. Naším zájmem je, aby objekt byl v dlouhodobém horizontu nadstandardním bydlením, byl oázou klidu a pohody.

Domníváme se, že umístění objektu je v rámci města Pelhřimov jedinečné díky poloze u starého centra města, modernizované nemocnici, dopravní křižovatce, nákupnímu centru, autobusovému nádraží a sportovištím a to vše ve velmi krátké pěší dostupnosti.

Věříme, že pro město je náš projekt přínosem a budeme se i nadále setkávat s pozitivními ohlasy.

Správce objektu »

Realit EM Servis, s.r.o.
Londýnská 31/218
120 00 Praha 2

Markéta Eichlerová
marketa [at] realitem.cz
Tel.: 224 212 303

Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nenahrazují smluvní vztahy a ujednání. Vyhrazujeme si právo na jejich změnu.