Cíle a plány

 

Společnost ABCD Czech s.r.o. zakoupila v červnu 2015 Hotel Rekrea v Pelhřimově. Do začátku ledna 2016 probíhala první etapa rekonstrukce objektu se základními nejnutnějšími úpravami. Objekt je nyní v provozu od 7.1.2016. Druhá fáze úprav následuje v průběhu let 2016, 2017 a 2018. V této fázi dochází k úpravám například suterénu, části přízemí, části prvního patra a některým venkovním úpravám.

Objekt provozujeme pod komerčním názvem CITY CENTER PELHŘIMOV. 

V objektu City Center Pelhřimov provozujeme dlouhodobý pronájem bytů a studií s nabídkou dalších služeb v objektu (nejedná se o krátkodobé ubytování). Byty jsou dokončeny do nadstandardního stavu, kde nechybí v základním provedení wifi internet, kabelová televize a další.

Objekt je střežen kamerovým systémem a to včetně dostatečně velkého parkoviště, kde je možné také veřejné parkování za velmi příznivé finanční podmínky.

Tím, že je objekt umístěn na exponovaném místě, tak dále nabízíme možnost reklamních ploch na fasádě objektu i na oplocení parkoviště.

Nájemníky pečlivě vybíráme. Naším zájmem je, aby objekt byl v dlouhodobém horizontu nadstandardním bydlením, byl oázou klidu a pohody.

Domníváme se, že umístění objektu je v rámci města Pelhřimov jedinečné díky poloze u starého centra města, modernizované nemocnici, dopravní křižovatce, nákupnímu centru, autobusovému nádraží a sportovištím a to vše ve velmi krátké pěší dostupnosti.

Věříme, že pro město je náš projekt přínosem a budeme se i nadále setkávat s pozitivními ohlasy.

Správce objektu »

SOUTHERNITY s.r.o.
Opatovice I. č. 19
IČO: 03934110

Kontakt
sprava.byt [at] seznam.cz
Tel.: (+420) 733 136 699

Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nenahrazují smluvní vztahy a ujednání. Vyhrazujeme si právo na jejich změnu.