Prohlídky bytů (studií) a objektu

Před několika dny jsme uveřejnili informaci, že od 1.12.2015 budou umožněny prohlídky bytů (studií) a objektu s tím, že bude možné byty (studia) závazně rezervovat.

Tím, že zaznamenáváme obrovský zájem, tak se budeme snažit, abychom tento termín prohlídek umožnili v co nejkratší možné době a to i třeba za podmínek, že ne vše v objektu bude dokončené a začištěné, ale bude možné již vidět vzorové byty i prostory v objektu.

Dříve jsme byli názoru, že je třeba pro prohlídky mít vše začištěné a připravené, ale nyní na základě poznatků od zájemců preferujeme, aby se zájemci mohli včas rozhodnout, zda se jim naše byty líbí, ač ne vše bude zcela připravené.

Sledujte prosím dále náš web. Zde budeme uvěřejňovat bližší informace včetně možných termínů. Případně se zaregistrujte jako nezávazní zájemci na našem webu ve formuláři v kontaktech a my Vám veškeré informace a novinky budeme ihned zasílat.

Děkujeme!

 

 

Správce objektu »

Realit EM Servis, s.r.o.
Londýnská 31/218
120 00 Praha 2

Markéta Eichlerová
marketa [at] realitem.cz
Tel.: 224 212 303

Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a nenahrazují smluvní vztahy a ujednání. Vyhrazujeme si právo na jejich změnu.